Kas tead, mis on vahet vandenõuteoorial ja vandenõul?
 
Esimene põhineb vaid kuulujuttudel, oletustel ja ideedel, mida ei ole võimalik mitte mingil moel tõendada ega mis tahes viisil demonstreerida.
 
Teine põhineb faktidel, mida saab tõendada kas teaduslikult või loogiliselt kaine mõistuse abil (tõendatud) infoliinide kokku viimisega. Tihti mõlemat korraga.
 
Tuntud näide vandenõuteooriast on lame Maa, mida ei saa mitte keegi tõendada ega kuidagi vettpidavalt väita tõeseks. Teine näide, et valitsus loeb satelliidi abil meie mõtteid ja siis fooliummütsi kandmine takistab seda.
Kuid üks suur näide reaalsest vandenõust on vaktsiinitööstus ja vaktsineerimine.
Magava teadvusega inimesed ei suuda näha seoseid ega tajuda propagandat. Nad on nagu zombid, keda juhitakse väljastpoolt. Vaktsiinitööstus sai 1986. aastal kohtuimmuunsuse ebaeetilise lobitöö abil, mistõttu ei saa tootjaid anda kohtusse vaktsiinide tagajärjel tekkinud invaliidistumistest ja surmadest. Kuna neid juhtub nii palju, siis tootjad ei tuleks kohtuasjadega enam toime.
 
Peavoolumeedia vaikib absoluutselt kõigist vaktsineerimisega seotud ohtudest ja jubedatest tagajärgedest. Sotsiaalmeedias kasutatakse kommunistlikke tsensuurivõtteid, et eemaldada info, mis paljastab selle vandenõu tegelikke tagamaid (kas tõenditega või ilma, neile vahet pole).
Google roogib ja eemaldab otsingutulemustest välja lehed ja artiklid, mis räägivad vaktsiinitööstuse tegelikest faktidest. Arstidele ei räägita vaktsiinide tegelikust koostisest ja nende ainete koosmõjudest, tagajärgedest. Patsientidel pole lubatud isegi küsida, sellised küsimused on tabuteemaks!
 
Selle vandenõu jätkuks on teine fakt, et laste vaktsineerimisega tehakse nendest eluaegsed ravimite tarbijad (vahel hullematki). Pane ennast ravimitööstuse olukorda… kas sa oleksid nõus loobuma triljonidollarilisest aastakasumist? Vaevalt!
Näomaskid on korduvalt tõendatud ebatõhusaks viiruste leviku tõkestamisel. Isegi on tõendatud nende halb mõju tervisele ja immuunsüsteemile. Kuid katsu sa neid uuringuid ja fakte sotsiaalmeedias postitada, see sildistatakse hetkega valeinfoks automaatse algoritmi abil, ilma sisu analüüsimata!
 
Vandenõude osalised kuulutavad need samad vandenõud pelgalt teooriateks (abivahenditeks on ka meedia ja “faktikontrollid”) ja keelitavad inimesi kogu sellist infot naeruvääristama.
 
Vandenõu on info ja teadmised, mida üritatakse avalikkuse eest peita ja varjata. Kas seda siis ei reeda nii jämedalt tänapäeval toimuv massiivne tsensuur? Kui oled aus ja läbipaistev, siis pole põhjust midagi varjata ja infot vägisi “ümber vahetada” sulle sobivama vastu.
 
Ja mida teeb keskmine inimene? Ta usaldab kõike “ametlikku” ilma kriitilise mõtlemiseta ja keeldub isegi mõtlemast mis tahes erineva info peale, kuna teda on programmeeritud uskuma ettekirjutatud tõdesid.
 
Kui sa ei suuda muudmoodi asjast aru saada, siis mõtle niipidi — kes saab kasumit, kui palju kasumit, kui suured rahad sellega liiguvad? Kui sa usud, et see maskitsirkus ja vaktsiinipropaganda on sinu tervise ja heaolu huvides, siis on sul viimane aeg kiirelt üles ärgata!

Stargate Max

Olen suuresti huvitatud elukvaliteedi parandamisest mitmes eri valdkonnas ja ka teiste inimeste aitamisest läbi selle, mida olen oma aastatepikkuse kogemustega õppinud. Tegelen ka aktiivselt investeerimisega ja muusika loomisega. Usun, et mitte keegi ei peaks olema ori, vaid igaüks peaks olema iseenda peremees ilma ülemuseta. Seda nii töö- kui usuvaldkonnas.