Deemonitel ja muudel kehatutel arhondilikel astraalparasiitidel on võimatu siseneda puhtasse ja süütusse inimkehasse. Selleks peab toimuma välispidine sekkumine. Kas selleks on alkohol, ravimite või narkootikumide üledoos, mängupõrgus emotsionaalses sõltuvuses olemine või näiteks otse verre süstitud 1000X raskemetalli üledoosid ja võõr-DNA (mRNA).

Üks viis sisenemiseks on läbi vaktsineerimise, kuna sinu DNA ehk informatsiooni antenn häälestatakse ebaloomulikele lainesagedustele, millega avad sa tee siseneda sinu auravälja ja aatomite vahelisse ruumi, millega saab võtta üle kogu inimese närvisüsteemi ja elektrilised impulsid ehk naturaalsed instinktid.

Deemonid (või õigemini teatud kindlad kosmilised rassid, kes on siin planeedil võimutsenud tuhandeid aastaid kehatutena ja ka inimkehades, jättes igalepoole meie silme alla sümbolistlikke sõnumeid ja märke,) on kavalad ja ei propageeri enda relvi läbi kurja.

Vastupidi, nad esitlevad oma relvi kui sinu elu päästjat läbi subliminaalsete piltide ja lööklausetega, millega saab pihta eelkõige meie mitte kontrollitav alateadvus.

Loomulikult kasutatakse ära visuaalselt atraktiivset naiseliku ilu ja heade emotsioonidega täidetud tuntud inimeste piltmälestusi. Tuntud inimese nägu toob mõjutatavad inimesed pakutavale tootele emotsionaalselt mitu sammu lähemale, tekitades sellega kunstliku turvatunde.

Kuidas sellele vastu seista?

Ürg-Iidse Inimese tasakaalustunud ja kontrollitud/suunatud emotsioonid on kõige kardetum vasturelv selle agenda jaoks.

See on puhas enesekehtestav emotsioon (tunne-teadmine), et ÜKSKI JÕUD EGA VÄGI, ISIK VÕI ASUTUS EI TULE MINU ELU JA MINU TERVISE VAHELE JA VEELGI ENAM — ÜKSKI JÕUD EGA VÄGI EI TULE MINU LAPSE (LASTE) ELU JA TERVISE VAHELE!

NB! Meeldetuletus, mida teavad Deemonid ja need kosmilised rassid ise väga hästi: Viirus on programm, mida saab ainult eraviisiliselt ja individuaalselt sisestada, millel on äärmiselt keeruline (kui mitte, et võimatu) levida.

Sellepärast on ka see vaktsineerimise paanika, kuna nad ei ole endiselt suutnud leiutada viirust, mis leviks väljaspool vaktsiinisüsti. (va. veredoonorlus ja suguline kontakt).

Kas need inimnäod, kes on selle propaganda pildis, teevad kõike eneseteadlikult, teades tõde?

Ma arvan, et 95% nendest on lihtsalt vaktsiinideemonite ohvrid/etturid, kellele on peale pandud tugev meeltekontrolliprogramm.

Selleks, et sinna kuuluda pead sa loovutama neile oma kõige kallima vara ja see on sinu Hing ehk Autentne Identiteet. Kui selle loovutad võid edaspidi valetada siiraste silmadega otse näkku nii, et valedetektor ei püüaks seda ka kinni.

Need tulevased “lained”, millega nad meid hirmutada püüavad, on osa programmist, millega saavad pihta ainult magavad ohvrimeelsed, hüpnoosis elavad inimesed, küll aga kellel on võimalus täna veel üles ärgata.

Iga üles ärganud hing sööb selle agenda eluiga, ilma, et ta peaks selle agenda vastu võitlema.

Ükski kunstlikult loodud programm ei ole igavikuline. Nad võivad ehitada üles pealtnäha püsiva ja tugeva tondilossi, aga see on tehtud nende oma karmast läbi imbuvast kosmosetolmu liivast. Aga ükspäev tuleb vihm. Ja see sadu läheb aina tugevamaks.

Ma loodan, et Sina ei ole see inimene, kes otsustab jääda sinna tondilossi kokkuvarisemise ajal.

Sinu silmad on kasutud, kui su meel on pime.

Eneseteadlikkuse tõstmine ei ole väljakutse, vaid see on valik, mida saab teha täna, nüüd ja praegu.

Informatsioon, mida me ei tea (või mis tundub meile ülejõu käiv ja mida teised meelevangistuses elavad inimesed (autoriteedid) pole heaks kiitnud), muutub meie jaoks vaimufantaasiateks, väljamõeldisteks. Ja selle asemel, et tõsiselt ise kaasa mõelda, harida, uurida, tunnetada ja vastutus võtta, me valime naeruvääristada ja nalja heita iseenda teadmatuse üle.

See on väga irooniline ja samas kurb vaatepilt, kuid vaba valik on vaba valik. Teekond teadmatusesse, ignorantsusesse ja naiivsusesse võtab meilt viimase vabaduse ja hinge ärkamise potentsiaali.

Teekond enesekindlasse teadmisse läbi oma sünniõigusliku puhta väe ja jõu väljenduse, jõuame kohta kus saame olla eeskujuks teistele ja rajada maailma, kus päriselt soovime elada ja mida soovime jätta maha uuele müstilisemale põlvkonnale.

Unusta nüüd ära need mürgised propagandapildid ja keskendu maailmale, visualiseeri ja näe ette maailma mida sooviksid näha täna, nüüd ja praegu!

Tagajärgede lappimine ei ole lahendus, lahendus on algpõhjuslike ja juurtasandi probleemide likvideerimine.

Ehk siis võrrand: Kui meil ei eksisteeriks asja X, ei saaks tekkida tagajärge Y või kui ma võtan vastutuse öelda EI asjale X, ei saaks tekkida tagajärge Y.

Parasiitlus vajab toitu ja toit eeldab ohvreid. Aga mis siis, kui on ohvrite defitsiit?

NÄLG!

NÄLG = AGOONIA
AGOONIA = RUMALAD OTSUSED
RUMALAD OTSUSED = PETTUSE LÄBIPAISTVUS
PETTUSE LÄBIPAISTVUS = ÄRKAMINE
ÄRKAMINE = EMOTSIONAALNE JÕUD
EMOTSIONAALNE JÕUD = ÜHISKONDLIK TRANSFORMATSIOON

_________________

Artikli autor: Andero Pebre.

_________________

vakstiinisaatan

 


Stargate Max

Olen suuresti huvitatud elukvaliteedi parandamisest mitmes eri valdkonnas ja ka teiste inimeste aitamisest läbi selle, mida olen oma aastatepikkuse kogemustega õppinud. Tegelen ka aktiivselt investeerimisega ja muusika loomisega. Usun, et mitte keegi ei peaks olema ori, vaid igaüks peaks olema iseenda peremees ilma ülemuseta. Seda nii töö- kui usuvaldkonnas.