Eestikeelse kokkuvõtte autor: Merit Hirvoja-Tamm

Mul on aeg taas üle pika aja jagada midagi päevakajalise ja vastuolulise koroonaviiruse teemal.

Film, mida vaatasin mõned nädalad tagasi, aga jõuan jagamiseni nüüd – Mikki Willis’e järg palju mitmesugust vastukaja tekitanud Plandemic’u filmi esimesele osale (milles osales Judy Mikovits).

Juttu koroonaviirusest ja selle patenteerimisest (al. aastast 2003!), 5 kuud enne koroonaviiruse pandeemiaks kuulutamist aset leidnud Event 201’st, Tedros’ist, Anthony Fauci’st, J. Epsteinist, Bill Gatesist ja sellest, kuidas ta on Aafrika ja India rahvaid oma vaktsiinide katselaborina kasutanud…,

Sellest, kuidas Rockefellerite fondi kaudu toimus tunnustatud arstiteaduse suunamine naftal põhinevate ravimite kasutamise juurde ja kuidas kadus toitumist ja taimeravi puudutav info arstitudengite lektüürist ja teadmistest.

Koroonaviiruse kujundamisest patogeenist kasumiks, USA ja Hiina koostööst. Sellest, kas Google’i otsingumootorit ja Wikipedia’t saab igas küsimuses usaldada.

Sellest, kuidas käib tänapäeval avalikkusele propaganda läbi teatud huvigruppide poolt kontrollitava meedia ja läbi suure hulga internetiallikate sisu plaanipärase suunamise.

Sellest, kuidas tänapäeval käputäis korporatiivseid impeeriume omab ja kontrollib suurt enamust kõigest sellest, mida me loeme, kuulame ja vaatame – alates suurtest filmistuudiotest ja telekommunikatsiooni-ettevõtetest, ajalehtedest/ajakirjadest ja meelelahutussaadetest kuni teaduse ja teaduslike ajakirjade ja väljaanneteni välja.

Niisiis, siin filmis on väga palju infot kokku pakitult koos neile, kes ei jõua mitmeid erinevaid pikki intervjuusid ja videoid vaadata. Seda filmi soovitan tõesti südamest kõigil vaadata.

Tean juba, et suur osa inimesi eelistab nende teemade eest “silmad kinni panna” (kuna olemasoleva maailmavaate muutmine või muutumisele avatud olemine on psühholoogiliselt väga keeruline, sest see nõuab teatud huvi, avatust ja motiveeritust), aga sooviksin, et kõigil oleks valik, oleks võimalus olla teadlik…

Londronreal.tv on tsensuurivaba, iseseisev platvorm, mis seisab vastu ebaseaduslikule ja ebaõigele tsensuurile ja propageerib sõnavabadust. Seal on väga palju põnevaid intervjuusid, mida ise järk-järgult kuulan.

Näoraamatus (Facebook – toim.) neid enam mõnda aega ei kajastata, mis ütleb ka midagi kõigi nende teemadega seoses.

Brian Rose on väga äge tüüp, kelles ma tajun tugevalt missiooni muuta maailma teadlikumaks ja paremaks ja ma olen väga tänulik tema töö eest ja selle eest, et ta veab londonreal.tv platvormi.

Minu küsimus on, et miks Eestis selline info eriti kuskil ei liigu? Ma tegelikult ei jälgi peavoolumeediat, aga mu abikaasa jälgib ja mul on jäänud mulje, et Eestis ei räägita praktiliselt üldse sellest, mis koroonaviiruse ümber tegelikult toimub või võib toimuda.

Filmi vaatamine võib aidata otsustada teil ka selle üle, kas vastava võimaluse tekkimisel lasta endale teha koroonaviiruse vaktsiin või mitte.

Film kestab tund ja 24 minutit. Loodan, et seda postitust ei tsenseerita, kuid ilmselt pole mõtet selles osas liiga lootusrikas olla, seega soovitan omale antud link salvestada.

FILMI SAAB VAADATA SIIN:
https://awakenhumans.com/plandemic-indoctornation/

Sellel leheküljel on ka viide originaalile, mida enamus ei saa otsekohe vaadata, vaid peavad kõigepealt registreeruma. Awaken Humans teeb väärt infost sedasi “varukoopiaid”.


Käesoleva blogi kommentaar:

See massiline info tsenseerimine, mis tänapäeval toimub, viitab otseselt tõsiasjale, et kellelgi on midagi väga räiget vaja avalikkuse eest varjata. Ei taheta, et n-ö tavainimesed saaksid teadlikuks. Ajupesemata inimesed mõistavad seda unepealt.

Eesti meedia on (vähemalt praegu aastal 2020) Eesti suurima ravimite maaletooja omanduses, nii et pole imestada, kui tavameedias ei räägita asjadest, mis võivad inimeste teadlikkust suurendada seoses ravimite ja vaktsiinidega.

Kes arvab, et presidendid ja peaministrid on tegelikud juhid, siis on aeg ärgata. Nemad on “püramiidis” ikka mitu korrust madalamal.

Kinnitust on leidnud ka tõsiasi, et “sõltumatud” faktikontrollijad on ikkagi nende palgal, kes kontrollivad ka tavameediat. Faktikontrollijad on lihtsalt järjekordne tsensuuri-tööriist, mille abil üritada inimestele korrutada teatud infot.

Nagu öeldakse, et inimesed hakkavad valet uskuma siis, kui seda piisavalt palju kordi ja paljudest allikatest pidevalt pasundada.


Stargate Max

Olen suuresti huvitatud elukvaliteedi parandamisest mitmes eri valdkonnas ja ka teiste inimeste aitamisest läbi selle, mida olen oma aastatepikkuse kogemustega õppinud. Tegelen ka aktiivselt investeerimisega ja muusika loomisega. Usun, et mitte keegi ei peaks olema ori, vaid igaüks peaks olema iseenda peremees ilma ülemuseta. Seda nii töö- kui usuvaldkonnas.