Vaktsineerimise vastu ei olda sellepärast, et lihtsalt sõdida. Lugege ka sellest, miks arstid ise ei vaktsineeri.

Juhul, kui sa ehk oled peavoolus* purjetav inimene, kes kuulekalt vaktsineerib ennast ja oma lapsi, siis sa ilmselt pole sellele mõelnud. Paljud tulihingelised vaktsineerimise pooldajad sõimavad, halvustavad ja naeruvääristavad vaktsiinivastaseid ise mõistmata seda, MIKS vaktsiinivastased üleüldse on vaktsineerimise vastu. Lisaks neile on ka palgalised trollid, kes töötleksid inimesi emotsionaalselt.

* Vahemärkuseks, et “peavoolu” all ma kirjeldan süsteemi, mis on laialdaselt (ka valitsuste tasandil) ja üleüldiselt aktsepteeritud, kuid mis ei tähenda automaatselt, et see süsteem on kuidagi parem või õiglasem kui mõni teine.

Vaktsineerimise vastu ei olda sellepärast, et Maa on lame või et lihtsalt millegi vastu sõdida sõdimise pärast. Vaktsineerimise vastu ollakse väga reaalsete ja mõjuvate põhjustega. Räägin need põhjused siin võimalikult lühidalt lahti.

Vaktsineerimise pooldajad korrutavad sama mantrat, mida korrutavad perearstid ja muud meditsiinitegelased. Esitavad “teaduslikke uuringuid”, mille niidid tõepoolest jooksevad alati ravimitootjate rahade juurde välja. Keeldutakse rääkimast vaktsiinide reaalsest koostisest ja koostisosade mõjudest. Kurb, aga tõsi.

Pooldajad usuvad pimesi ametlikke arste ja teadlasi kui eksimatuid autoriteete. See on neile nagu usund ja maailmapilt, mida ei saa ju lasta “ohtlikult infol” lammutada. Pelgalt küsimine, et miks nad usaldavad nimetatud “autoriteete”, ärritab neid. Asjalikku vastust sellele ma ei ole veel näinud.

Peavoolumeedia otsib tikutulega infot, et vahetevahel avaldada artikleid, kuidas “üks laps” suri mingi X haiguse tagajärjel, kuna “oli vaktsineerimata”. Samas varjatakse hoolega kõiki lugusid, kuidas vaktsineerimine sandistas lapse kogu eluks või põhjustas surma. Neid juhtumeid on tuhandeid igal aastal. Vaktsiinipooldajad naeravad nende üle… Kas te naerate selle üle ka, kui keegi autoõnnetuses hukkus?

Reaalne multimiljardiline vandenõu

Vandenõu, mitte vandenõuteooria, sest paljast teooriast on asi paraku päris kaugel. Me näeme seda vandenõud toimimas meie ümber, tarvitseb vaid avatud silmadega ringi vaadata. Tegelikult me silmad ongi algselt avatud, kuid teatud ametlikult tunnustatud asutused teevad kõik selleks, et meie silmadele klapid peale suruda.

Kas valitsusele on oluline sinu õigused ja heaolu? Kas perearst kirjutab sulle ravimeid välja selleks, et SIND aidata? Mõitle selle üle.

Kõige lihtsam ja loogilisem on mõelda nii: kui sul on võimas ja edukas äri, siis mis tunde sinus tekitab see, kui su kliendid hakkavad sinuga koostööst tasapisi loobuma ja seega su kasumid kahanevad?

Fakt on see, et ravimitööstus on äri, mitte maailmaparandamine. Kunagi hallil ajal võisid algsed ravimitootjad tõepoolest soovida inimesi oma toodanguga aidata. Tegelikult leidub selliseid tootjaid ka tänapäeval, kuid peavoolumeditsiin vaikib sellest hoolikalt.

Tänapäeval saavad suured ravimitootjad igal aastal miljardeid dollareid kasumit.

Olen selle äri-teema vastuseks näinud labaseid kommentaare, kus võrreldakse ravimitööstuse-äri näiteks restorani-äriga.

Siin on üks tõend neile, kes ei usu, et ravimite ja vaktsiinide tootmine ja inimestele pealesurumine on ülimalt tulus äri. Rahanumbrid ja plaanid räägivad enda eest: https://www.who.int/influenza_vaccines_plan/resources/session_10_kaddar.pdf

Tegemist on WHO lehega, nii et ka siin pole põhjust seda liigitada “vandenõuteoreetikute” koduleheks.

Tsensuur ja keelamine

Kas see ei pane mõtlema ja küsimusi esitama, et maailma suurimad ettevõtted hakkavad piirama ja eemaldama tooteid ja interneti-sisu, mis räägivad vaktsiinikahjustustest, koostisosadest, isetervendamisest jne.?

Facebook igatahes hakkavab sellesisulisi postitusi, reklaame ja kommentaare blokeerima. Amazon hakkab müügilt eemaldama raamatuid ja kõike, mis seostub inimese isetervendamisega ja kriitikaga meditsiinitööstuse vastu.

Otseloomulikult nimetatakse vaktsiinikriitikat “misinformatsiooniks” ehk väärinfoks, kuna see ei kattu peavoolus levitatava tegeliku väärinformatsiooniga ja puudulike faktidega.

Ingliskeelseid uudiseid saate näha siit: Facebook, Amazon.

Kui sa arvad, et teatud infot piiratakse ja keelatakse selleks, et sind kaitsta, siis sa oled väga valel teel. Seda tehakse selleks, et kaitsta korporatiivseid huve. Seda fakti on väga lihtne mõista, siin pole midagi keerulist ega vandenõuteoreetilist.

Arstid kui müügiesindajad

Peavoolu-arstid ei ole koolitatud inimesi tervendama. Nad on koolitatud tuvastama erinevaid sümptomeid, millele siis vastavaid ravimeid välja kirjutada. Need ravimid kas leevendavad või eemaldavad sümptomeid, kuid ei paranda sümptomite tekkepõhjuseid ehk vastavaid organismi talitlushäireid.

Ravimitööstuse jaoks on kasulik krooniliselt haige inimene, aga mitte terve ega surnud inimene!

Arstid saavad palka selle eest, kui nad kirjutavad ravimeid välja. Uuringuid ei soovita eriti teha, sest see vähendaks arstide töötasu. Olen ise seda kogenud, aga samuti ka oma lähedaste ja tuttavate näitel.

Kujutage ette olukorda, et on üks arst, kelle juures käivad tervisehädadega inimesed, ja ta suudab nad kõik tervendada! Nad ei tule enam tagasi ega pea ka ravimeid tarvitama. Nad elavad rahulikult täisväärtuslikku elu.

Kas seda on raske mõista, et eelmises lõigus kirjeldatud olukord on ravimi- ja meditsiinitööstuse jaoks õudusunenägu?

On arvukalt haiguseid, mille kohta arst ütleb, et see on ravimatu ja/või krooniline. Muidugi söö aga ravimit ja ela niiviisi edasi. Hoolega hoidutakse rääkimast inimestele, et enamik, kui mitte kõik, neist “ravimatutest” haigustest on tegelikult ravitavad… ja ilma ravimi-keemiata.

Küsige oma arstilt infot vaktsiini koostisosade kohta! Mind üllataks, kui mõni isegi oskaks sellele vastata või isegi täieliku infolehe kuskilt üles kaevata. Tüüpilised Eestis olevad infolehed on poolikud ja puudulikud ega kirjelda kõiki vaktsiinis sisalduvaid aineid.

Teiseks, peavoolumeditsiinis ei räägita vaktsiinide koostisainete tegelikust mõjust inimorganismile. Õige info saamiseks on vaja üles leida sõltumatute uuringute tulemused. Sõltumatu all ma mõtlen täiesti eraldiseisvalt ravimitootjate rahadest ja esindajatest.

Ja üleüldse juhul, kui sa usaldad arste ja meditsiinisüsteemi, siis ma soovin küsida, MIKS? Mis paneb sind kogu seda süsteemi usaldama? Millega on nad end tõestanud? Või põhineb sinu usk ja usaldus vaid sellel, et “nii on ju tavaks” või et “teadus teab ju kõike” vms.?

Vaktsineerimine kindlustab klientuuri

Miks kohati soovitatakse imikut toita uute toitudega tasapisi ja ettevaatlikult, aga samas peetakse täiesti loomulikuks seda, et imikule hunnik neurotoksiine sisse pumbata? Ajupesu.

Vaktsineerimisega tekitatakse organismis teatud tõrked ja tõkked, mistõttu kujunevad aastate vältel välja mitmesugused kroonilised haigused. Mõnel varem, teisel hiljem. Asja eesmärk on ravimitööstusele klientuuri kindlustamine, et rahaline kasum voolaks edasi.

Tänu vaktsineerimisele on tänapäeval täiesti jaburalt suur protsent kroonilisi ja “ravimatuid” haiguseid, nagu astma, diabeet, autism, erinevad allergiad jpm.

Jutt, et tänu vaktsineerimisele on paljud haigused ja katk kadunud, on lauslollus. Seda on ka korduvalt ümber lükatud. Reaalne põhjus on hügieeninormide ja inimeste teadlikkuse kasv. Tegelikult on mitmed muud epideemiad puhkenud “kahtlaselt kokkulangevalt” just vahetult pärast suuremaid vaktsineerimiskampaaniaid…

Vaktsineerimise vastu olevad inimesed ei saa oma hoiaku eest kasumit!

Ainuke kasu (mitte kasum), mida nad sellest saavad, on turvalisem ja tervislikum elu, kus säilib indiviidi vabadus otsustada ise oma keha, tervise ja elu üle. Valitsusel ega mitte kellelgi teisel ei ole mitte mingit õigust sekkuda indiviidi isikliku vabaduse kallale seoses tema tervist puudutavate otsustega.

“Aga kui mõni ohtlik nakkushaige keeldub ravist…” tahaksid sa küsida? See on erinev olukord. Sel juhul otseloomulikult tuleb nakkust levitav isik avalikkuse eest isoleerida. See ei anna mingit ettekäänet inimeste (kohustuslikuks) vaktsineerimiseks.

See on inimõiguste rikkumine, kui sundida ja ähvardada inimesi vaktsineerima. Et kui sa ei vaktsineeri, siis sa teatud hüvesid ei saa, või lausa trahvitakse sind…

Üks kõige põhilisemaid inimõigusi on omada kontrolli omaenda keha ja seda puudutavate otsuste üle ja teha läbipaistva info põhjal otsuseid, mis puudutavad sinu last.

Vakstineerimise vastu seisvad inimesed peavad taluma peavoolu-ajupestud inimeste pidevat mõnitamist, sõimamist ja riidlemist. Kas see juba ei tundu jabur… kui selle taga pole midagi OLULIST, mille nimel on see tagakiusamine põhjendatud?

Minu selgete argumentide peale on mind isiklikult sõimatud rõvedate roppustega. Huvitav, eks?

Kujutage ette olukorda, kus vaktsineerimine tehakse kõigile kohustuslikuks. Pooldajad muidugi kiidaksid takka, sest nende mõistus on kaaperdatud. Reaalsus on aga karm. Kes otsustab (kui üldse!) selle üle, kellel on vastav vaktsiin vastunäidustatud? Kes selle välja kannatab ja kes haigestub raskelt või sureb?

Kas olete näinud-kuulnud kommentaare vaktsineerivate lapsevanemate poolt, et nad keelduvad oma lapsi laskmast kokku vaktsineerimata lastega? Milliseid mõtteid see tekitab? Loogiliselt saab see öelda vaid üht — vaktsiinid ei ole tõhusad.

Seda, et vaktsiinid ei ole turvalised ega ohutud, me teame juba ammu.

Ärgake üles!

Selle postituse mõte ei ole sõdimine või lihtsalt oma arvamuse pealesurumine, vaid püüd inimestel silmaklappe eemaldada. Inimesed võiksid tajuda reaalseid ohte meie ümber ja seejärel õppida neid vältima. Vastasel korral saavad tõeks jubedates ulmefilmides nähtud stsenaariumid.

Muide, ka need jubedad ulmefilmid, kus me võime näha orjastatud (kiibistatud ja sundvaktsineeritud) ühiskonda, on kusjuures ehtsate agendade läbimängimine. Lisaks töödeldakse sellega inimeste teadvust selliselt, et inimesed liigitavad taolised teemad ulme ja fantastika valdkonda ega iial ei usuks, et see päriselt meie ümber võiks toimuda.

Kahjuks leidub inimesi, kes avalikult kommenteerivad, et vaktsineerimine peaks kohustuslik olema. Ma vastan ja küsin, et kas inimene on aru kaotanud? Tema vastab, et ta soovib enda ja oma laste tervist kaitsta ja hoida kõiki tervetena ega usu vandenõuteooriaid. Sellisest inimesest on kahju, sest ta on täiesti pimedusega löödud. See võib olla ohtlik ka teistele, kes suudavad oma peaga mõelda.

Tegemist ei ole vandenõuteooriaga, vaid reaalse vandenõuga. 5G, kiibistamine, sularaha kaotamine ja vaktsineerimine. Mida see teile ütleb? Silmaklappidega inimesed peavad nimetatud asju progressiks ühiskonna heaks. Ärganud inimesed aga näevad läbi, mis peitub iga nimetatud “progressi” taga.

Lühidalt: kriitiline oht inimese tervisele, vabadusele ja privaatsusele.

Maa ei ole lame ja fooliummütsist ei ole kasu.

Eelnev oli suunatud inimestele, kes ei suuda silmi avada, vaid kaitsevad inimvaenulikku süsteemi, justkui see neid kuidagi toetaks. Need on inimesed, kelle automaatvastus on “Maa on lame jah?”, kui sa ütled, et sa oled vaktsineerimise vastu.

Igal juhul soovin kõigile, kes pole veel ärganud, võimsat ärkamist ja tervislikke eluviise!

Ingliskeelset lugemist:

CDC: Kuidas vakstineeritud ühiskonnas puhkes haigusepideemia

Merck peab selgitusi andma seoses MMR vaktsiiniga

Vaktsiinid jätkavad inimeste sandistamist ja tapmist

Leetrivaktsiin on USA-s 10a jooksul tapnud üle 100 inimese, aga leetrid ise 0 inimest

HPV vaktsiin Gardasil pani sportlase ratastooli ja see asi läks kohtusse

Facebook keelustab kõik postitused seoses vaktsiinide koostise, kahjulike mõjude ja tagajärgedega

Meditsiinispetsialistid selgitavad, miks vaktsiinid ei ole ohutud ega tõhusad

Vaktsiinide koostisest on leitud taimekaitsemürki

Rootsi keelustab kohustusliku vaktsineerimise “tõsise terviseriski tõttu”

Enamus (võibolla ka kõik) sellest infost ei jõua suurema avalikkuse ette või ei leia üldse mingit kajastust. Suuremad meediakanalid ja sotsiaalvõrgustikud blokeerivad ravimitööstuse karmi tõde.

Facebook tsenseerib infot, mis paljastab meditsiinitööstuse tagamaid

See on vaid jäämäe tipp. Lihtsalt läksin ja võtsin need kuvatõmmised, kuna neid on kahjuks kerge leida.


Stargate Max

Olen suuresti huvitatud elukvaliteedi parandamisest mitmes eri valdkonnas ja ka teiste inimeste aitamisest läbi selle, mida olen oma aastatepikkuse kogemustega õppinud. Tegelen ka aktiivselt investeerimisega ja muusika loomisega. Usun, et mitte keegi ei peaks olema ori, vaid igaüks peaks olema iseenda peremees ilma ülemuseta. Seda nii töö- kui usuvaldkonnas.