Mina juba ammu imestan, et miks küll meditsiinisüsteem ei võiks olla tõesti TERVISHOIUsüsteem, mitte ravimitööstuse ja rämpstoidutööstuse nuumamismasin nagu kahjuks praegu on?

Miks inimesed programmeeritakse uskuma, et kui kuskil vähegi midagi viga, siis “arstitädi või -onu aitab”?

Aga et inimesel on endal võimas immuunsüsteem looduse poolt kaasa antud, ja kui seda õigesti hooldada ja toetada, siis pole mingeid “ravimeid” vajagi — kuid sellest pigem vaikitakse. Miks? Eks ikka hirmust, et saame liiga teadlikuks ja oskame end ise aidata. Kust siis süsteemi ülalpidamisraha ja kasumid tulevad, kui inimesed ise enda tervise eest vastutuse võtavad ja tervemad on.

Praegune HIRMUpandeemia koos liikumispiirangutega loob paljudes inimestes tugeva stressireaktsiooni, mis nõrgestab oluliselt immuunsüsteemi ja seega soodustab igasugust haigestumist ja haigusseisundite ägenemist. Kellele seda vaja on? Vastust sa juba tead (või vaata selle teksti algust uuesti).

Siin on üks väga lihtne vahend igasuguse külmetushaiguse ja gripiviiruse (ka praeguse “viiruse”) peatamiseks, kui seda kohe algfaasis kasutada. Vaata videot:

0:28 Uuringud
1:16 Kas sool võib viirusi tappa?
3:13 Immuunsussüsteem
3:25 Soolaveega kuristamise uuringud
4:08 Kuidas seda teha?

Kas soolase veega kuristamine võiks aidata viirusi tappa või neid ära hoida?

VIITED:

https://www.sciencedaily.com/releases/2020/04/200403115117.htm

https://www.nature.com/articles/s41586-020-2196-x

Need autorid väljendavad järgmist: “Aktiivne viiruse paljunemine ülemistes hingamisteedes määrab viiruse leviku väljavaated.”

Soovituse soolase veega kuristada, et aidata viiruseid kurgust välja viia enne nende kopsudesse rändamist, andis üks arst, kes mainis soolase vee aluselist pH-d stabiliseerivat toimet. Siin on tõendeid selle kohta, et see võib aidata järgmiselt:

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16242593

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3798579/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3793484/

Artikkel soolase vee kohta:

https://www.medicalnewstoday.com/articles/325238

Kas soolase veega kuristamine hävitab koroonaviiruse?

Veel pole uuringut, mis kinnitaks, et soolase veega kuristamine hävitab viiruse. Kuid mõned uuringud väidavad, et soolase veega kuristamine võib potentsiaalselt aidata vältida teatud viiruste kopsu sattumist.

Samuti on mõned uuringud, mis näitavad, et teatud viirused võivad enne kopsudesse jõudmist kurgus paljuneda. Neis leiti viiruse kõrge paljunevus ja kiire levik esimese nädala jooksul. Paistab, et soolase veega kuristamine aitab lahjendada viiruste kontsentratsiooni, kui seal on viirusi.

Üks huvitav uuring räägib viirusevastasest kaasasündinud immuunvastusest, kasutades soola, et toetada immuunrakkudes teatud kemikaali, mis võib viirust potentsiaalselt hävitada.

On olemas ensüüme, mis võivad muuta kloriidi hüpokloorhappeks, millel on tugev antimikroobne toime. On teada, et see aine hävitab ka viirusi.

Teatud immuunrakud, nagu fagotsüüdid, tõmbavad tegelikult endasse viirusi ja baktereid ja hävitavad need happega. Selleks valmistavad ja kasutavad nad põhiliselt pleegitajat — vesinikperoksiidi ja isegi teatud antibiootikumi, aga ka ensüüme.

See, mida te soolveega kuristades tegelikult teete, on immuunsüsteemile toormaterjali andmine kaitsevahendite valmistamiseks.

Soolveega kuristamise uuringutest:

1. 130 inimest kuristas veega, mis osutus tõhusaks tervete inimeste ülemiste hingamisteede nakkuste ennetamisel.

2. Jaapani uuringus, milles osales 20 000 last, ei leitud uuringu käigus gripi- ega palavikupõletike puhanguid.

3. 2010. aastal leidsid nad, et kõri loputamist soolase veega võib pidada kõige tõhusamaks abinõuks ülemiste hingamisteede nakkuste korral.

4. 2013. aastal tehti uuring 338 inimesega, kes kasutasid soolast vett, ja leiti, et neil inimestel on väiksem tõenäosus saada ülemiste hingamisteede nakkust.

Juhend:

Lahustage 1/2 tl. meresoola klaasitäies soojas vees. Kurista kurku selle soolase veega mõned korrad päevas.


Stargate Max

Olen suuresti huvitatud elukvaliteedi parandamisest mitmes eri valdkonnas ja ka teiste inimeste aitamisest läbi selle, mida olen oma aastatepikkuse kogemustega õppinud. Tegelen ka aktiivselt investeerimisega ja muusika loomisega. Usun, et mitte keegi ei peaks olema ori, vaid igaüks peaks olema iseenda peremees ilma ülemuseta. Seda nii töö- kui usuvaldkonnas.