https://unitynewsnetwork.co.uk/german-official-leaks-report

„COVID-19” suhtes ei ole kohaldatud 130 aasta jooksul kehtestatud juriidilist, meditsiinilist ja teaduslikku protseduuri. Viirus peaks olema tōendatud Kochi postulaatide järgi ja jälgides “kuldset standardit”  (golden standard), et teha kindlaks, kas see on tõepoolest viirus, mis haigust põhjustab. Kui seda tehtud ei ole, siis ei ole viirus kinnitust leidnud. Seda vajalikku protseduuri COVID-19 puhul läbi viidud ei ole.

GLOBAALNE VALEHÄIRE – puuduvad tõendid, et COVID-19 oleks olnud midagi enamat kui valehäire. Riikide kehtestatud koroona meetmete tõttu on surnud rohkem inimesi kui viiruse tõttu.
Saksamaa välisministeerium on välja öelnud, et COVID-19 puhul ei ole statistiliselt näha surmade tõusu ja et tegemist on valehäirega. See on vaid ettekääne natsliku režiimi kehtestamiseks. Koroonaga surevad peamiselt need, kes oleksid nagunii surnud, sest nad on oma elu lõppu jõudnud ja nende nõrgestatud keha ei suuda enam toime tulla juhusliku igapäevase stressiga (sh praegu ringleva umbes 150 viirusega).
Kogu maailmas pole 2020. a teise kvartali jooksul COVID-19 surmajuhtumeid olnud rohkem kui igal aastal gripi tõttu.

Viide: https://avalik-kiri.ee

Saksamaal asuva Robert Kochi nimelise instituudi president kinnitas, et Robert Kochi nimeline Instituut registreerib kõik positiivse testitulemusega surmajuhtumid – sõltumatult surma tegelikust põhjusest – COVID-19 surmajuhtumitena. Surnute keskmine vanus on 82 aastat. Samuti olid enamikul neist varasemad haigused. Seega on tõenäoliselt ka Eestis tegelik COVID-19 nakkusesse suremus nulli-lähedane. Mitu lahkamist on Eestis üheselt kinnitanud, et surma põhjuseks oli SARS-CoV-2 viirus ja kas Eestis on varasemate haigusteta patsiente, kelle puhul on tõestatud, et SARS-CoV-2 viirus on AINUS võimalik surmapõhjus? Kuidas teevad Eesti vastutavad isikud vahet koroonaviirusest tegelikult põhjustatud surmadel ja surmahetkel viiruse juhuslikul olemasolul või näiteks peaaegu samasuguste sümptomitega gripist või tavalisest kopsutromboosist/kopsupõletikust tingitud surmajuhtumitel?

Infektoloogias eristatakse traditsiooniliselt nakkust ja haigust. Haigus peab kliiniliselt avalduma. Seetõttu peaks statistika hõlmama uute haigusjuhtudena ainult sümptomitega, nagu palavik või köha, patsiente. Uus nakatunu, nagu neid määratakse COVID-19 testiga, ei tähenda seda, et meil on ilmtingimata tegemist uue haigestunud patsiendiga, kes vajab ravi või haiglavoodit.

Kuna ekstrapoleerimisel ei tehta vahet sümptomiteta nakatunute ja tegelikult haigestunud patsientide, seega sümptomitega inimeste vahel, siis ainuüksi positiivse COVID-19 testi andnud inimeste arvu nimetamine on valeinfo jagamine ja elanikkonna eksitamine.

Uus viirus EI erine ohtlikkuse poolest traditsioonilistest koroonaviirustest. Seda väljendavad autorid oma uurimistöös pealkirjaga „SARS-CoV-2: Fear versus Data“ (Roussel et al. SARS-CoV-2: Fear Versus Data. Int. J. Antimicrob. Agents 2020, 105947).

Valitsus on käitunud Ultra Vires ja õigusriigi põhimõtteid mitte järgides. Lisaks sellele tegi valitsus seaduse 165 SE vastuvõtmisel arvukalt menetluslikke ja juriidilisi vigu. CDC juhtnöörid aitasid veelgi kaasa COVID-19 haiguse ja surmajuhtumite ülespuhutud numbrite ja valeandmete esitamisele, sest arstidele öeldi, et nad kasutaksid surma põhjuseks ka lihtsalt oletusi. Pole kahtlust, et nende näitajatega manipuleeriti, eriti kui haiglatele pakuti 15% lisaraha iga COVID-19 numbri eest.

CDC ametlikud juhtnöörid kogu maailmale COVID-19 surmade arvu määramiseks olid järgmised: arvesse tuleb võtta kõik surmad, mille COVID-19 põhjustas, või arvatakse et põhjustas, või kus COVID-19 võis kuidagi aidata surmale kaasa. Kinnitavaid laboriteste vaja ei ole.  https://www.cdc.gov/nchs/data/nvss/vsrg/vsrg03-508.pdf

11. aprillil 2020 tunnistas CDC, et 90% COVID-19 patsientidest, kes surevad, on tegelikult haiged muudel põhjustel ja et on valetatud COVID-19 surmade arvu kohta. 1. maiks kästi USA-s CDC-l COVID-19 surmade statistika uuesti üle vaadata, mille tulemusel selgus asjaolu, et tegelik surmade arv oli umbes 50% väiksem kui esialgselt öeldi. Keskmine COVID-19 suremuse protsent on 0,26% ja selle “pandeemia” pärast pandi kinni terve maailm! Võrdluseks, et isegi gripi suremuse protsent on igal aastal palju suurem, aga elu läheb tavapäraselt edasi.

Kuna COVID-19 kohta pole tegelikult kunagi kinnitatud, kas see on viirus või haigus, siis pole seda tegelikult saadud ka testida, nii nagu oleks vaja olnud. Praegu meile öeldakse, et teste tehakse COVID-19 tuvastamiseks, aga selle asemel testitakse tegelikult geneetilist materjali ja RNA järjestust. Keegi ei tea, kust see algne geneetiline järjestus pärineb, seega me ei tea, mida see test üldse tuvastab. Sellise testi koostamiseks peaks looma nn kuldse standardi. Koroonat leidub aga meis kõigis, väga haigetel inimestel, kes kannatavad mis tahes haiguse all, on seda rohkemal määral. Samamoodi nagu meis kõigis on ka teatud määral vähirakke, millega tavaliselt tugev ja terve immuunsüsteem saab ilusti hakkama.

Lisaks nimetatakse kasutatavat testi RT-PCR-testiks mille leiutaja on öelnud, et seda testi ei tohiks kunagi diagnostikas kasutada. Selle põhjuseks on asjaolu, et 100% täpsust see ei anna. Tegelikult on selle testi valepositiivne määr 80%, seega neli inimest viie hulgast, kes said positiivse testi tulemuse, ei olnud tegelikult haigestunud. See tähendab, et see test on põhimõtteliselt väärtusetu, kuna sellega saab testida ainult geneetilist materjali ja mitte koroonaviirust ja isegi see tulemus on tõeselt positiivne ainult viiest inimesest ühe puhul. Muud kasutatavad testid on sama halvad või veelgi halvemad. 

Seega need testid ei testi päriselt koroonaviirust, kuid neid tulemusi kasutatakse selleks, et jätta meid ilma demokraatiast, inimõigustest ja -vabadustest. 

Meile öeldakse, et see viirus jääbki meiega ja karja immuunsust ei teki. Aga seda ei öelda, et koroona on peaaegu meis kõigis alati olemas olnud. Kas nüüd peab terve maailm igaveseks suletud olema? Kõik peavad avalikes kohtades alati maske kandma ja nõrgestama seetõttu oma immuunsüsteemi? Kas kõik peavad olema vaktsineeritud ja kiibistatud ja lakkamatult jälgitavad, enne kui ühiskond tagasi normaalseks saab muutuda? Ja kõik peavad olemad sotsiaalse krediidiga kontrollitavad? Kust läheb teie jaoks see piir? Millal te meie põhiõiguste eest seisma hakkate?

Eksosoomid on need, mida teadlased mikroskoobi all näevad ja viiruseks nimetavad, ja seepärast on eksosoomid väga oluliseks muutunud. Kui me oleme haiged ükskõik mis põhjusel, isegi psühholoogilisest šokist, toodab meie keha psühholoogilise reaktsiooni tulemusena rohkem eksosoome. Samuti vallandavad neid toksiinid nagu raskmetallid, pestitsiidid, antibiootikumid, ioniseeriv kiirgus (röntgen või gammakiired), infektsioonid ja astma. Nii et põhimõtteliselt igasugune haigus võib vallandada rohkem eksosoome, kuna see on reaktsioon haigusseisundile ja tõenäoliselt aitab meil taastuda. Neid saab ette kujutada immuunsüsteemi teatud laadi partnerite või kaastöölistena. Võib ka täitsa kindel olla, et väga paljud haigestusid tegelikult meedia kaudu toimunud paanika-külvamise tõttu, kuna hirmutamine võib immuunsust nõrgestada kümneid kordi.

Kui mõni ametnik hetkel veel tõesti arvab, et kuigi Terviseametile on antud teatud õigused, aga see ei tähenda ilmtingimata, et nad neid õiguseid kasutama hakkavad, siis te ilmselgelt ei ole süvenenud laiemasse pilti, et näha seoseid sellega, mis praegu tegelikult toimub.

Soovitan tungivalt teha iseseisvat põhjalikku uurimistööd Agenda 21 ja Agenda 2030 tegelikkuse kohta, ID2020 (+ Gates, Soros, Rockefeller jne) kohta.

Sest teie teadmatus asetab meid kõiki ohtu. Iga meie riiki puudutav otsus, mida langetate tahtmatust või tahtlikust teadmatusest, võimendab probleemi ja seega olete teie kaasvastutavad meie järk-järgulise vabaduste kaotamise eest ja selles kaasosalised. Riigireeturid on kõik otsustavad ja juhtivad ametnikud valitsuses ja riigikogus, kes käivad salajastel globalistide Bilderbergi kohtumistel, kus tehakse ülemaailmseid otsuseid teiste riikide eest, ja kes alluvad Maailma Terviseorganisatsiooni, Rockefellerite ja muude välisorganite korraldustele meie rahva kohta.

Arvestades kõike eeltoodut – et väide uudse viiruse kohta oli algusest peale vale alusel üles ehitatud ja ametlike juhtnööride järgi tõendamata, viiruse testid pole kunagi olnud usaldusväärsed, et kõik COVID-19 arvud olid kõvasti ülespuhutud, olid ja on kõik koroonaviiruse põhjendusel kehtestatud piirangud ebaseaduslikud ja kehtetud. Seda olukorda kasutatakse lihtsalt ära Euroopa Liitriigi ja ühe  maailmavalitsuse loomiseks.

Kui teie juba täna Eesti eest ei seisa, olete te ilmselgelt riigireeturid ja ei kõlba oma ametikohta hoidma. Kui te ütlete ikka veel, et valitsus on käitunud koroona-kriisis õigesti, olete te kaassüüdlased kõikides kannatustes, mida see olukord meile põhjustanud on, ja ka selles mis järgneb. 165 SE oli alles algus…

Valeandmetega hirmutamine ja peavoolumeedia väärkasutamine, et ellu viia natslikke plaane ja anda ära Eesti üle välisorganisatsioonidele, mida juhib Hiina režiim, on sõna otseses mõttes kuritegu rahva vastu.


Allikas: https://rahvaalgatus.ee/initiatives/f4bf2034-57de-4a0e-8485-945db93e4375


Stargate Max

Olen suuresti huvitatud elukvaliteedi parandamisest mitmes eri valdkonnas ja ka teiste inimeste aitamisest läbi selle, mida olen oma aastatepikkuse kogemustega õppinud. Tegelen ka aktiivselt investeerimisega ja muusika loomisega. Usun, et mitte keegi ei peaks olema ori, vaid igaüks peaks olema iseenda peremees ilma ülemuseta. Seda nii töö- kui usuvaldkonnas.