Kui sa oled internetis otsinud infot mõne investeerimisprogrammi või alternatiivse sissetuleku teemal, siis tõenäoliselt hüppab ka behindmlm.com ette.

Kui vaatate tolle veebilehe logo, siis mida see ütleb? Sealt kiirgab viha raha vastu, viha rahategemise vastu.

Kommentaaride hulgas leidub mitmeid sarnase käekirjaga isikuid. Võimalik, et veebilehe autori enda varikontod!

Kõik on “scam” ehk kelmus!

BehindMLM arvates on absoluutselt kõik ettevõtted püramiidskeemid ja muud petuskeemid. Nad panevad sellise arvamuse paika juba enne, kui kõnealune ettevõte on üldse ennast ühte- või teistpidi tõestanud!

Tõsi, mõned on osutunud petuskeemideks, kuid kaugeltki mitte kõik. Probleem seisenb selles, et behindmlm loobib ühtemoodi poriga kõiki, valimatult.

Vigased, puuduvad või lausa valed faktid

Olen korduvalt näinud, et behindmlm loetleb fakte, miks kõnealune ettevõte või programm on scam. Olen ise lähedalt kokku puutunud mitme ettevõttega, millest seal juttu on olnud, ja saan selgelt öelda, et behindmlm info on väär.

Suurem osa väärinfot tuleneb veebilehe autori enda oletuste põhjal. Tema ise pole vastavat ettevõtet ega ärisüsteemi kasutanudki.

Pettunud ja kibestunud autorbehindmlm

Kogu olemasoleva info põhjal on kõige tõenäolisemalt tegemist isikuga, kes on proovinud internetis raha teha, aga kaotas suure summa raha, sest investeeris petuskeemi või lihtsalt kauples halvasti.

Edasi sai behindmlm autorist alternatiivse rahateenimise vihkaja. Ta soovib, et mitte keegi ei saaks edukalt palgatöö väliselt raha teenida. Tema artiklitest kiirgab välja mürgine ja ründav alatoon.

Teine sarnane tegelane on Ethan Vanderbuilt, kellel on täpselt samasugune motiiv ja tegumood. Tema veebileht mustab kõike, millega saab n-ö süsteemiväliselt raha teenida. Lisaks ta nimetas Robert Kiyosaki-t kelmiks… Kiyosaki on maailmakuulus autor ja tunnustatud finantsgeenius.

Minuga sarnaseid järeldusi tehakse ka selles ingliskeelses videos:


Stargate Max

Olen suuresti huvitatud elukvaliteedi parandamisest mitmes eri valdkonnas ja ka teiste inimeste aitamisest läbi selle, mida olen oma aastatepikkuse kogemustega õppinud. Tegelen ka aktiivselt investeerimisega ja muusika loomisega. Usun, et mitte keegi ei peaks olema ori, vaid igaüks peaks olema iseenda peremees ilma ülemuseta. Seda nii töö- kui usuvaldkonnas.